INWESTORZY WSPÓLNICY - Bunkier Wojkowice

Idź do spisu treści

Menu główne:

---------------------------------------------------------------
POSZUKUJEMY INWESTORÓW I WSPÓLNIKÓW 

WSTĘP
Jesienią 2020 roku podjąłem bardzo ważną decyzję i na 2 lata wynająłem biurowiec po kopalni KWK Jowisz. Przez kolejne miesiące przygotowywaliśmy go do naszych celów i rozpoczęliśmy organizować w nim gry i zabawy. 
Wraz z biurowcem Bunkier Wojkowice rozrósł się nie do poznania. Przybyło stref gry, mamy łazienki, prysznice, kilka przebieralni i masę udogodnień. Stworzyliśmy VIProomy i koszary.

OBECNIE
Po 1,5roku stwierdzam, że biurowiec wypalił w 200%. Przychody wzrastają i każdy miesiąc bije rekordy. Czy to w porównaniu do poprzedniego czy też porównując do adekwatnego miesiąca we wcześniejszych latach. Zostało mi 6msc użytkowania biurowca, ale już szykuję się do pełnego przejęcia. Mam odpowiedni akt notarialny i tylko zebranie pełnej kwoty jest potrzebne do zakupu. 
Połowę już zebrałem. 

INWESTORZY/WSPÓLNICY
Teraz nastał czas na znalezienie chętnych do zainwestowania swoich pieniędzy na dobrych warunkach. Mając takie wyniki jak mam, mogę zaoferować bardzo dobre warunki. Znacznie lepsze niż te marne 1% w bankach czy kilka % na ryzykownych inwestycjach. 
Biurowiec sam na siebie zarabia (obecni najemcy), więc jest to bezpieczna inwestycja, a sama nieruchomość jest zabezpieczeniem. Nie muszą mówić, że wartości nieruchomości wzrastają, a działki przemysłowe/budowlane tym bardziej. 
A co najważniejsze biurowiec jest wykorzystywany w ułamku. Wciąż jest masa pomieszczeń, które stoją puste i można je wynająć, lub zagospodarować w dowolny sposób.

PRZYSZŁOŚĆ
Wraz z zakupem nieruchomości otworzy się wiele możliwości. Obecnie ograniczałem inwestycje i rozwój, bo nie miałem pewności, że się nie zmarnują za kilka miesięcy. 
A możliwości jest sporo:
- arena laser tag dla dzieci
- profesjonalna strzelnica pneumatyczna
- escape roomy
- dom strachu
- militarne obozy młodzieżowe
- itd 

A to tylko te pomysły, które nie są bardzo trudne do zrealizowania i wszystkie mieliśmy okazję przetestować.
---------------------------------------------------------------
Wykresy dobitnie wskazują gwałtowny wzrost obrotów Bunkra Wojkowice. Pomimo sytuacji na świecie każdy miesiąc jest lepszy od adekwatnego miesiąca we wcześniejszych latach. 
Przybywa zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. 
Co prawda wykresy kończą się kilka msc temu (niebawem aktualizacja), ale już mogę napisać, że trend wzrostowy dalej trwa, a w kwiecień był drugim najlepszym miesiącem jaki był. Prawie 3 krotnie lepszy niż kwiecień w zeszłym roku!

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy i partnerstwa. 
Zachęcam do kontaktu.

Arkadiusz Mendelak
792 813 701
gry@bunkierwojkowice.pl
 
---------------------------------------------------------------
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego